niedziela, 28 marca 2010

DYNASTIA ZŁA na pocieszenie końcówki urlopu

I tak oto cudowne dwa tygodnie szczęśliwego spędzania czasu na łonie rodziny owocujące w codzienne "męczenie" córeczki oraz małżonki dobiega końca. Jutrzejszy dzień to smutny powrót do pracy i szarej rzeczywistości. Ale po skończonym urlopie zostaną miłe wspomnienia wspólnie spędzonych chwil przy zabawie, nauce chodzenia i ogólnego cieszenia się sobą. Na szczęście tylko na osiem godzin człowiek wybywa do miejsca zarobkowania i znów będzie można wrócić do domku, do ukochanej żony i córki.
Ów okrutny czas powrotu do pracy moja ukochana Laures postanowiła mi umilić zasilając biblioteczkę w drugi tom przygód Dartha Bane'a, czyli "Zasadę dwóch".
Dodatkowo wydawnictwa Amber i Egmont najwyraźniej wzięły sobie za honor rozpieszczać fanów Gwiezdnej Sagi i zapowiedziały kolejne pozycje ze świata książek i komiksów. Trzeci tom serii Darth Bane "DYNSTIA ZŁA" oraz komiksy z Egmontu z serii "Rycerze Starej Republiki" już widnieją w zapowiedziach na kwieceń. Żyć nie umierać. Jak tak człek pomyśli co go czeka to jakoś tak spokojniej przyjmuje obowiązek powrotu do pracy (praca = pieniążki = spełnie marzeń żonki, córki i swoich :D)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz