piątek, 19 lipca 2013

PlayStation Plus Sierpień - RZUT (Rad)OKIEM na nowości w usłudze SONY.

Za to właśnie lubię SONY, za PlayStation Plus. Za cenę jednej gry dostaję ich pięć i to o co miesiąc. I tak, będę opłacał ten abonament w przyszłości, gdy zaopatrzymy się w PS4. Bo warto. Z dniem 31 sierpnia tego roku nastąpi kolejna zmiana w kolekcji gier dostępnych dla subskrybentów.

Tym razem od SONY, otrzymamy następujące tytuły:
Need for Speed Most Wanted -  PS3 (TAAAK!!!!)
Mafia II - PS3
- Spec Ops: The Line - PS3
Lego: Lord of the Rings - PSV (TAAAK!!!!!)
When Vikings Attack - PSV

Dla mnie oferta wręcz idealna. Dwa tytuły to pozycje obowiązkowe. Miałem ostatnio ochotę, w ramach wyprzedaży na CDP.pl wyposażyć się w Most Wanted, ale średnio byłem przekonany do tego tytułu. Ale bardzo chętnie zagram w niego na PS3 rozparty wygonie na fotelu, zwłaszcza za "darmo". Druga gra to oczywiście LEGO. Jasnym jest, że tytuł ten znajdzie się na naszej konsoli w celu wspólnej zabawy z córką, by pokazać jej piękno klocków lego oraz elektronicznej rozrywki... Taaa jasne. Ja zwyczajnie uwielbiam gry z LEGO w tytule. Za humor, rewelacyjną rozgrywkę, HUMOR, no i klocki!!! ;)  

Kolejna mocna oferta. Normalnie, aż szkoda kupować gry na PS3. 

Pozdrawiam i do następnego wpisu.

2 komentarze:

  1. Dla posiadaczy Golda z kolei rzucili Assasin's Creed II obecnie. :P Zresztą argh, i tak póki co steamowa wyprzedaż ostro jedzie po portfelu. :'D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszędzie letnie wyprzedaże :)

    OdpowiedzUsuń