niedziela, 23 grudnia 2012

ZIMOBRANIE - podsumowanie - RZUT (Rad)OKIEM na promocje

Dziś jest ostatni dzień akcji zorganizowanej przez muve.pl, czyli Zimobranie. Na zakończenie zaserwowano nam grę Hitman: Rozgrzeszenie w cenie 69,99 zł, czyli przecenionej o jakieś 50%. Czyli całkiem nieźle jak na nowość, która gości na naszym rynku od kilku dni.
Ogólne wrażenia z akcji całkiem niezłe, choć pojawiło się kilka zgrzytów. Promocje, jak okazało się nie były stałe, ale dzieliły się na te trwające przez całą akcję oraz te czasowe. I tak planując zakupy na koniec akcji przeleciały mi takie tytuły jak: Risen 2, Sleepnig Dogs oraz Ghost Recon Future Soldier i LEGO Władca Pierścieni. Zaskakujące było to, bo informacji nigdzie na ten temat nie znalazłem, ze część produktów wpadała w przeceny jedno dniowe i oferowana była za 30 zł. Najczęściej były to dość głośne tytuły jak Max Payne 3, czy własnie LEGO Władca Pierścieni.
Pozostałe tytuły towarzyszyły jako tło praktycznie do końca akcji i tam ceny wahały się od 2,50 zł do około 30 zł. Ktoś zawsze mógł sobie coś wybrać. Mój wybór padł na Darksiders 2 i dodatki oraz kilka gier z serii LEGO (Batman i Batman 2 oraz seria o Harrym Potterze)
Dla mnie akcja jak najbardziej udana, może informacyjnie troszkę zamętu się pojawiło i widać, że część serwisów była bardziej uprzywilejowana, gdyż informacje o promocjach wcześniej pojawiały się na ich stronach niż na muve.pl.
Osobom, którym udało się skorzystać naprawdę mają powody do radości, spóźnialscy na otarcie łez mogą skorzystać z dobrej oferty na ostatniego Hitmana. Cóż pozostaje zatem czekać na kolejne takie akcje ze strony muve.pl oraz na kolejne wyprzedaże ze Steam i CDP.pl (dziś kolejny klasyk, Fallout 2 za 10 zł).

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz