piątek, 7 grudnia 2012

ZIMOBRANIE - RZUT (Rad)OKIEM na promocje

Dziś Cenega oraz muve.pl zaczynają swoją przedświąteczną akcję promocyjną o nazwie Zimobranie. Cała akcja ma potrwać do 23 grudnia i obejmować wyprzedaże na Muve Digital. Akcja rozpoczyna się naprawdę z dużym przytupem, bo zaserwowano nam grę S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w cenie... no własnie i to jest cały haczyk, w takiej cenie jaką zadeklarujecie, ale nie może ona być mniejsza niż 1 zł.Czyli grę możecie nabyć praktycznie za darmo.
Z zapowiedzi muve.pl i Cenegi wynika, że akcja Zimobranie obejmie setki gier, a rabaty będą sięgać nawet 75%. Dodatkowo całość (wzorem serwisu Steam) będzie codziennie aktualizowana. Cóż można powiedzieć, gratuluję muve.pl odwagi i pomysłu oraz czekam z niecierpliwością na przecenione tytuły... może tak Dishonored w jakiejś fajnej cenie ? ;)
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tutaj i do regularnego odwiedzania sklepu muve.pl. Ja od dziś do 23 grudnia mam zamiar być tam regularnym gościem.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania

Pamiętajciehttp://sklep.muve.pl/promocje/zimobranie, Start 07.12.2012 r. Na początek: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci od 1 zł.

2 komentarze:

  1. Dzięki za cynk! Skorzystaliśmy, mam nadzieję, że Kubie się spodoba podchoinkowa niespodzianka, którą dostanie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciesze się, że jakoś mogłem pomóc. Po cichu liczę, że jeszcze coś ciekawego wrzucą na promocję ;).

    OdpowiedzUsuń