wtorek, 17 września 2013

PlayStation Plus Październik - RZUT (Rad)OKIEM na nowości w usłudze SONY.

Za kilka dni, czyli 25 września, na osłodę tych chłodnych jesiennych dni na PlayStation Plus pojawią się kolejne nowości dla subskrybentów tej usługi. By ocieplić nasze serca SONY sprezentowało nam iście wybuchową mieszankę emocji i wrażeń:

- FarCry 3 (PS3)
- Giana Sisters: Twisted Dream (PS3)
- Dragons Dogma: Dark Arisen
 (PS3)
- Street Fighter X Tekken (PSV)
- Touch My Katamari (PSV)


FarCry 3 mam już ograny na PC i nie sądzę bym wersję na PS3 instalował na konsoli (raczej nie przeskoczy graficznie tego co miałem okazję ujrzeć na swoim monitorze) ale szalenie cieszy mnie fakt, że tak klimatyczny  i bardzo dobry tytuł trafił na PS PlusDragons Dogma: Dark Arisen najbardziej mnie chyba interesuje z zaprezentowanych tytułów, zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza tym zastanawia mnie oczywiście Street Fighter, choć znajomy mówił mi, że gra na PS VITA w mordobicia jest... co najmniej uciążliwa. Cóż... pozostaje mi to samemu sprawdzić. No i na deser... gra, która ma chyba najbardziej wywołujący u mnie niestosowne skojarzenia tytuł: Touch My Katamari... Serio?

A wy znajdujecie tam coś dla siebie? 

Pozdrawiam i do następnego przeczytania. 

4 komentarze:

 1. Touch My Katamari mam ten sam problem jeśli chodzi o skojarzenia :) Cieszy mnie Dragons Dogma: Dark Arisen

  OdpowiedzUsuń
 2. Seria Katamari to chyba jedna z najbardziej grywalnych serii gierkowych jakie znam. :D Choć fakt, co niektóre z tych nazw są ...ciekawe.
  Same ciekawe rzeczy, a na X'ie będą ...Clash of Heroes proponować w GwG. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to na ten weekend mam plan dotykać moje Katamari :P Gra zassana z PS Store i troszkę tytuł rozbudził moją ciekawość ;) Wrażenia... wkrótce ;)

   Usuń
  2. Mam nadzieje, że nie tylko katamari będziesz dotykał ;)

   Usuń