środa, 15 maja 2013

Aliens: Colonial Marines i Aliens vs Predator - RZUT (Rad)OKIEM na promocje CDP.pl

Od wczoraj, (od 14.05.) platforma dystrybucji cyfrowej CDP.pl uraczyła nas ciekawą promocją. Otóż w dość ciekawych cenach można nabyć tytuły związane z kultową serią filmów Obcy. Są to dwa tytuły Aliens: Colonial Marines oraz Aliens vs Predator. Ciekawostka jest to, że pierwszy tytuł miał swoją premierę w lutym tego roku i już zszedł na cenę 40 zł (za tą cenę otrzymujemy kod do Steam'a). Fakt, że gra otrzymała dość negatywne recenzje (ostatnimi czasy Gearbox nie ma łatwego życia  najpierw dostali po uszach za Duke Nukem Forever, potem za Aliens) jednak za taką kwotę można zaryzykować.
Drugi tytuł to kontynuacja gier o podobnych tytułach wydanych kolejno w 1999 i 2001 gdzie to mieliśmy okazje oglądać akcję z perspektywy nie tylko komandosa, ale obcego (bardzo ciekawy widok z pierwszej perspektywy oraz świetne wrażenie poruszania się po ścianach) i przede wszystkim predatora. W 1999 roku gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie (zwłaszcza gra predatorem), jednak jej ostatnia odsłona  którą miałem okazję testować w formie dema na PS3 ... troszkę mnie zniechęciła (może przez sterowanie lub fakt, że demo było tylko nastawione na opcję Multiplayer). Jednak na rynku AvP zyskało opinię mocnego średniaka zbierającego całkiem niezłe oceny.

A obecnie Aliens: Colonial Marines oraz Aliens vs Predator zostały nam zaprezentowane w postaci promocji za ceny dość atrakcyjne (promocja trwa do 17.05 do godziny 12:00):
- Aliens: Colonial Marines - 39,99 zł (edycja limitowana)
- Aliens vs Predator - 14,99 zł

Nie powiem ale oferta jest dość atrakcyjna szczególnie, że A's:CM już doczekał się kilku modyfikacji od graczy (między innymi zestaw tekstur HD). Zainteresowanych oraz fanów serii zachęcam.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

PS. Przypominam i zapraszam do przedłużonego rozdania, Medal of Honor: Warfighter czeka! 

2 komentarze:

  1. Aliens: Colonial Marines nie tknąłbym nawet 5 metrowym kijem, nawet mimo patcha, który naprawia część makabrycznych błędów w tej grze, co do AvP to warto - gra jest całkiem przyjemna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cóż, przyznam szczerze, że obserwując gameplay'e troszkę mnie Aliens: Colonial Marines kusił. Ostatecznie jednak zrezygnowałem z zakupu. nadal jednak spoglądam na AvP i rozważam, czy warto przekazać na rzecz CDP.pl te 15 zł ;)

    OdpowiedzUsuń