wtorek, 14 maja 2013

Turniej Starcrafta 2 Wings of Liberty – GMIX #2 - RZUT (Rad)OKIEM z Level up w tle.

Już w najbliższy weekend zaprzyjaźniony serwis GMIX.pl organizuje drugi z kolei turniej Starcraft 2 Wings of Liberty. Informacja to dość ciekawa i zachęcam do skorzystania z okazji sprawdzenia się z graczami. Prywatnie moje boje w Starcraft zakończyłem na części pierwszej, jednak chyba trzeba będzie nadrobić tą produkcję Blizzard'a, bo jak zwykle wygląda to wyjątkowo miodnie. 

Ale wracając do turnieju. Cytując serwis GMIX.pl:

"Mamy przyjemność zaprosić Was na turniej Starcrafta 2 Wings of Liberty – GMIX #2.To już druga edycja, która odbędzie się w dniach 18-19 maja o godzinie 16:00 na serwerach Battle.net EU. Do udziału zapraszamy wszystkich graczy z ligi brązowej, srebrnej oraz złotej. Zgłoszenia wysyłajcie na adres kontakt@gmix.pl. W tytule maila napiszcie „GMIX #2″, w jego treści podajcie swój nick, ligę oraz rasę, którą planujecie grać. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja.
Przewidziano 16 miejsc, a o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zapiszą się po osiągnięciu limitu uczestników będą dopisywane do listy rezerwowej.
Wszystkie pojedynki rozgrywane są w formule 1v1 na mapach Blizzarda. W każdym meczu gramy BO3 (do 2 wygranych), z wyjątkiem finału, gdzie jest BO5 (do 3 wygranych).
Zapraszam również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebook’u:
http://www.facebook.com/events/502661059800203/ "


Jak zapewne pamiętacie, 10.05 wieczorem oficjalne otwarcie miał bar dla graczy Level up! Tak się zabawnie złożyło, że zaproszenie z Krainy Radoka na oficjalne otwarcie zdobyły osoby powiązane z GMIX.pl. Oto otwarcie i Level up widziany ich oczami: http://gmix.pl/relacja-z-otwarcia-baru-dla-graczy-level-up/

Zapraszam, pozdrawiam i do następnego przeczytania.

PS. Przypominam i zapraszam do przedlużonego rozdania, Medal of Honor: Warfighter czeka! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz