środa, 22 maja 2013

PlayStation Plus - Czerwiec - RZUT (Rad)OKIEM


W czerwcu PlayStation Plus w swojej ofercie ponownie przedstawia nam kilka tytułów, "darmo"  (oczywiście, jeśli jesteśmy subskrybentami usługi Plus). Tym razem od Sony, otrzymamy następujące tytuły:
Kingdoms of Amalur: Reckoning - 29 maja - PS3
Ico & Shadow of the Colossus Collection HD - 29 maja - PS3
- Demon's Souls - 29 maja - PS3
Rayman Origins - 5 czerwca - PSV
Coconut Dodge Revitalised - 5 czerwca - PSV

Prywatnie najbardziej cieszy mnie Ico & Shadow of Colosus. Gra zdobyła już swoją renomę oraz status kultowej produkcji. Poza tym Kingdoms of Amalur: Reckoning pomimo tego, że jest dość niedocenionym tytułem zasługuje na uwagę, bo jest naprawdę dobrze zrobioną grą RPG (miałem okazję poznać tytuł w wersji na PC). Tytuły ciekawe i to w cenie abonamentu.

Gry z którymi pożegnamy się z PlayStation Plus to:
Hitman: Absolution - 29 maja
Joe Danger 2 - 29 maja
- Dead or Alive 5 - 29 maja
Sine Mora - 5 czerwca
Velocity Ultra - 12 czerwca.

A jako dodatkowa informacja. Słyszeliście o XBOX One? Tak, wczoraj była zapowiedź. Szczerze... Jeśli tak ma wyglądać nowa generacja konsol... Nic specjalnego dla posiadaczy PC. Za cenę konsoli można całkiem ładnie zmodernizować swój komputer i spokojnie czekać na najbardziej wymagające tytuły. A opcje społecznościowe czy stream'owanie gier też już są na dostępne PC. Naprawdę zastanawiam się czym Microsoft i Sony chcą przekonać graczy do swoich produktów, skoro żyjemy w czasach gdy każdy nowy tytuł wydawany jest na każdą dostępną platformę. Może jakimiś grami ekskluzywnymi ale póki co niewiele tego. Zatem pozostaje czekać na rozwój sytuacji i kolejną epicką batalię o klienta PS4 vs. XBOX One. Zadziwiła mnie jednak inna rzecz. Sony pokazało głównie gry na PS4, jednak nie pokazali samej konsoli. Microsoft pokazał konsolę, ale raptem kilka gier... Rozumiecie to, bo ja nie.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.


PS. Ponownie przypominam i zapraszam do przedłużonego rozdania, Medal of Honor: Warfighter czeka na Was! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz