piątek, 31 maja 2013

Assassin's Creed III Edycja Waszyngtona - RZUT (Rad)OKIEM

Do serii Assassin's Creed mam spory sentyment. Była to jedna z pierwszych gier które zapragnąłem mieć na PS3. I od czasów pierwszej części każdy kolejny tytuł zakupujemy właśnie na tą platformę. Zresztą Ubisoft (pomimo kilku wpadek i niezrozumiałych działań - między innymi konieczność dokupienia dwóch segmentów wspomnień do Assassin's Creed 2) ma dobre wyczucie w tego typu tytułach i licencje na nie wykorzystuje maksymalnie (co rok, nowy Assassin's Creed). Ale robią to dobrze i z miłą chęcią zasiadam do kolejnych odsłon serii.

Jednak wprowadzając w życie zasadę "wstrzymywania się z zakupem nowych gier" wraz z Laures ostatnio wyczekaliśmy do przeceny ostatniej odsłony przygód naszych zabójców walczących z Templariuszami. I tak za sprawą przeceny na gram.pl w nasze łapki wpadł Assassin's Creed III Edycja Waszyngtona za około 100 zł. Za tą cenę naszym łupem stała się podstawowa wersja gry razem z dodatkami :
- Ukryte Tajemnice,
- Zahartowany w boju
- Tyrania Króla Waszyngtona - pełna przygodą składająca się z trzech odrębnych epizodów (każdy dostępny na PSN za około 40 zł).

Zatem pakiet dość atrakcyjny i godny uwagi. Jak tylko rozpracuje mechanikę robienia screenshotów na PS3 to coś wrzucę na temat jet gry.Poza tym ostatnio za sprawą Wiosnobrania moją biblioteczkę gier na PC zasilił Borderlands 2 oraz Duke Nukem Forever. Miałem okazję też przetestować wersję demonstracyjną gry Call of Juarez Gunslinger, czyli najnowszej produkcji Techlandu. O dziwo Borderlands 2 i Call of Juarez mają bardzo podobną stylizację oraz dają podobną dawkę radości. Spodziewajcie się, że będę aktywnie monitował ceny Call of Juarez, bo gra jest naprawdę warta uwagi. 


Pozdrawiam i do następnego przeczytania. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz