środa, 9 kwietnia 2014

Radokowe kuszenie, czyli "Hidden Palace Zone: XX8 - O tym, jak rzucano we mnie pudełkami z PS3"

Z niekrytym zaskoczeniem i radością przeczytałem, że kolejna dobra dusza dołączyła do grona znajomych posiadających PS3. Czytając tekst, który napisał Kurasiu (również pozdrawiam serdecznie :D)  Hidden Palace Zone: XX8 - O tym, jak rzucano we mnie pudełkami z PS3 mile zaskoczyło mnie, że Kraina swój drobny udział w agitacji odnotowała.
Szczęśliwemu nabywcy gratuluję zakupu! Kurasiu, przed Tobą cała seria Uncharted do odkrycia!

Co innego w Krainie się dzieje? A nadrabiam książki, czemu ostatnio wyjątkowo sprzyjało zapalenie mego gardła. Szykuje się również na Space-con w Rybniku (tym razem nie tylko jako reprezentant Manda'Yaim, ale również Gwiezdnej Floty).


No i news ostatnich dni. Wiosnobranie ruszyło ponownie. Muve.pl wietrzy wirtualne magazyny... i nasze konta (chwała pracodawcy, że pensja już niedługo).

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

2 komentarze:

  1. Co do Wiosnobrania - trochę się zawiodłem. Kilka ofert było niezłych, ale akurat wszystkie miałem już ograne. Ubisoft za to ponownie zaszalał, m.in. wznowili promocję na Fallouta 3 z dodatkami za niecałe 5 zł i wreszcie dali też New Vegas w świetnej cenie, ale niestety przegapiłem. A poluję na to od paru miesięcy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szczerze to też bez echa ta edycja Wiosnobrania u mnie przeszła. Może dlatego, że przypominało to raczej wietrzenie wirtualnych magazynów. Liczyłem ciekawa promocję XCOM: Enemy Within, ale się przeliczyłem. Tym razem portfel odetchnął z ulgą ;)

      Usuń