poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Grojkon 2013 - RZUT (Rad)OKIEM

Już 26 kwietni 2013 w Bielsku-Białej rozpocznie się konwent Grojkon 2013: Marzenia. Z miłą chęcią chciałbym Wszystkich zaprosić do tej imprezy, nie tylko ze względu na obecność takich organizacji jak 501st Legion: Vader's Fist, czy Manda'Yaim ale również na możliwość spotkania pisarzy (Andrzej Pilipiuk, Michał Cholewa) i ludzi z którymi dzielimy pasję jaką są gry, książki, tematyka fantasy oraz marzenia.

Nie ukrywam, że razem z Laures wybieramy się na tą imprezę z radością, ale i troszkę z obowiązku, gdyż jako jeden z członków będę miał zaszczyt reprezentować Polską Społeczność Mandalorian Manda'Yaim (być może nawet uda się pojawić w mojej zbroi, ale przez obecność też naszej córeczki na Grojkonie może być to kłopotliwie w wykonaniu).

Niemniej jednak konwent zapowiada się rewelacyjnie i w znacznej mierze wydaje się być bogatszy w prelekcje i inne rozgrywki w stosunku do poprzednich edycji. Prywatnie cieszy mnie pojawienie się kilku organizacji kostiumowych związanych z Gwiezdnymi Wojnami oraz mam szczerą nadzieję na spotkanie Michała Cholewy oraz odwiedzenie stanowiska Galakty i zadaniu kilku pytań na temat zapowiadanej na drugi kwartał Star Wars LCG.

Po więcej szczegółów oczywiście odsyłam Was na stronę konwentu, gdzie to m.in. znajdziecie instrukcję dojazdu do nowej lokalizacji konwentu oraz szczegółowy program :

Ponownie zapraszam serdecznie, gdyż będzie okazja rozwinąć swoje zainteresowania, spotkać wydawców, autorów i ludzi związanych z organizacjami skupiającymi nie tylko ludzi związanych z Uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale ogólnie zarażonych pasją.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania (oraz zobaczenia na Grojkonie)

PS. Przypominam i zapraszam do rozdania, Medal of Honor: Warfighter czeka!

Drobna edycja: Dziś w "Ofercie dnia" na CDP.pl The Dark Eye: Klątwa Wron, gra przygodowa bazująca na systemie The Dark Eye, za cenę 9,99 zł. Warte polecenia, bo tytuł naprawdę dobry jest.

1 komentarz:

  1. Hej

    Otwieramy bar dla graczy w Warszawie i chcieliśmy podesłać zaproszenia na otwarcie specjalne, ale nie możemy sie skontaktować. Proszę o kontakt na level.up.bar@gmail.com

    OdpowiedzUsuń