środa, 17 kwietnia 2013

Klasyczny Fallout - Oferta dnia CDP.pl - RZUT (Rad)OKIEM

CDP.pl nęci i kusi nas co chwila promocjami na tytuły ze swojej coraz to większej oferty. Dziś w "ofercie dnia" zaproponowano nam klasyczne odsłony serii Fallout. Za cenę 6,99 zł za pojedynczy tytuł mamy okazję nabyć Fallout, Fallout 2 lub Fallout Tactics. Czyli dwie rewelacyjne gry RPG i utrzymana w klimacie post apokaliptycznym strategia turowa. Dla osób, które nie miały styczności lub miały, a tytuł się im zatracił oferta rewelacyjna zwłaszcza, że gry są zlokalizowane. Po szczegóły zapraszam tutaj: https://cdp.pl/oferta-dnia

Zresztą warto tam zaglądać  gdyż poza grami CDP.pl uzupełnia ofertę tytułami książkowymi. Dziś "Z Afganistanu.pl" pióra Marcina Ogdowskiego. A skoro przy książkach jesteśmy to w ofercie CDP.pl pojawiła się najnowsza książka Michała Cholewy "Punkt Cięcia". Poprzedni tytuł miałem okazję już opisywać na łamach Biblioteki Krainy i mam pozytywne wrażenia z lektury. Najnowsza książka wygląda obiecująco, zresztą plusem jest wydanie elektroniczne oraz cena... 29,99 zł.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

2 komentarze:

  1. Punkt Cięcia już zakupiony w wersji elektronicznej na czytnik (w mobi i epub - na cdp.pl ). ^_^ Pewnie w związku z tym niedługo pojawi się tu recenzja tej książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, pojawi się, bo pierwszy kontakt z książką jest jak najbardziej pozytywny. Z tego co wiem dnia 27.04.2013 będzie okazja spotkać się z Michałem Cholewą osobiście na Grojkon'ie w Bielsku-Białej w ramach spotkania autorskiego. Fakt, że trudno będzie autograf na czytniku zdobyć, ale wszak mam jeszcze Gambit jego pióra :D. A na Grojkon'ie będziemy z Laures na pewno, gdyż moja skromna osoba pojawi się w ramach prezentacji Manda'Yaim Polskiej Społeczności Mandalorian, na którą serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń