wtorek, 2 kwietnia 2013

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - "Gry za grosze"

W sobotni wieczór, gdy uruchomiłem aplikację Uplay celem pogrania chwilę w Far Cry 3 w oczy rzuciła mi się reklama 66% przeceny na ostatnia odsłonę serii Ghost Recon, czyli Future Soldier. I tak za 34 zł możemy zakupić grę w wersji Deluxe Edition (normalna cena rynkowa to 99,99 zł za którą dostajemy dość pokaźny pakiet dodatków w postaci skórek dla naszych żołnierzy, broni i map) lub za około 25 zł Signature Edition (wartość rynkowa to 75 zł ). Czy warto? Myślę, że tak, bo ostatnio pojawiło się kilka dodatków w ciekawy sposób ubarwiających zabawę ( Khyber Strike i Raven Strike). Poza tym z racji szacunku dla prozy Tom'a Clancy'ego oraz na sentyment do serii, która towarzyszy mi od pierwszej gry wydanej jeszcze przez Red Storm, poprzez Advanced Warfighter (gdzie druga część, jakiś czas temu była na płycie z CD-Action) grzechem było nie skorzystać z takiej okazji. Gra dostępna jest w serwisie Ubisoft, tutaj w dwóch wersjach do wyboru.
Z informacji jakie można poczytać w sieci oraz na stronie Ubisoft tytuł ten podąża za nową modą, stając się bardziej dynamiczny niż taktyczny. Ale widać, taki znak czasów. Dawniej tytuły takie jak Ghost Recon, Splinter Cell, czy Thief wymagały skupienia i wielu godzin próbowania podchodzenia i kombinowania. Teraz gry są bardziej dynamiczne oraz szybsze. Może to dlatego, że mamy mniej czasu.

A skoro już o Thief'ie wspomniałem to pojawił się trailer najnowszej produkcji. Jest nadzieja, że dzięki DisHonored gry tego typu mogą przeżyć drugą młodość. Prywatnie liczę na te tytuł, bo poprzedni części zajmują szczególne miejsce w moim sercu. I jako ciekawostka na koniec trailera... gra ukarze się na PC i PS4.

A teraz sam trailer:

Film pochodzi z oficjalnego kanału YouTube CenegaPolska i umieszczony jest jedynie w celach informacyjnych.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz