środa, 12 czerwca 2013

Atlantis - RZUT (Rad)OKIEM na promocje CDP.pl

Kilka(naście) lat temu gdy popularne były wśród gier komputerowych gry przygodowe, gdy to triumfy świeciła kultowa seria MYST, pewne francuskie studio zaprezentowało nam przygodówkę pod tytułem Atlantis. Tytuł może nie była hitem, który by zapisał się złotymi głoskami w annałach historii gier komputerowych ale była to gra bardzo dobra. O świetnym scenariuszu i jak na tamte lata zrealizowana z ogromnym rozmachem. Mało tego, Atlantis doczekał się jeszcze dwóch tytułów z serii, stając się trylogią. Poza artystyczną oprawą graficzną bardzo charakterystyczną dla studia Cryo (polecam szczególnie grę Frank's Herbert Dune ich produkcji) oraz przepięknym udźwiękowieniem gra oferowała naprawdę wspaniałą przygodę. Niech o klasie Atlantis zaświadczy przykład znajomej, która jest wręcz zakochana w tej grze i grała w nią kilka razy.
Jakże miłym zaskoczeniem była i jest, dzisiejsza oferta CDP.pl właśnie na gry z serii Atlantis.
Co prawda nie jest to cała trylogia w jednej paczce, ale oferta i tak radosna:
- Atlantis - 4,99 zł.
- Atlantis 2 - 7,49 zł.
- Atlantis 3 - 7, 49 zł.

Pełną ofertę dnia możecie znaleźć tutaj gdzie to poza grami można też trafić w dobrej cenie e-book. Dziś książka Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay.

Pozdrawiam i do następnego przeczytania.

2 komentarze:

  1. Co prawda mam Atlantisów, jeszcze ze staaarej eXtra klasyki, ale i tak jest to dość kusząca propozycja, gdyż w nie same gra się nadzwyczaj przyjemnie, nawet i dziś. W dodatku jeszcze taka cena! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fakt, oferta była kusząca i cena wyjątkowo atrakcyjna. Szkoda jedynie, że CDP.pl nie udostępniło wersji zlokalizowanej.
    Ale za to dziś Mirror's Edge za 10 zł :D

    OdpowiedzUsuń