wtorek, 13 listopada 2012

Mini-jubileusz, czyli 2000 wyświetleń za nami.

Zdaję sobie sprawę Moi Drodzy, że dla wielu osób prowadzących blogi 2000 wyświetleń to leci w ciągu jednego dnia. Ale ja tu skromny jestem i oto dziś ta magiczna cyfra padła. Oznacza to, że 2000 par ludzkich oczu zerknęło na moje mizerne wypociny, a czasem nawet coś przykuło ich uwagę na dłużej.

Pomimo dość odległego czasu wystartowania tego bloga (2009 rok) jakoś tak się złożyło,  że nie mogłem trafić sobie w gust co bym chciał na nim zamieszczać. Początkowo miały być to zdjęcia figurek z Star Wars, które próbnie trafiły (może jeszcze kiedyś trafią... nie zamykamy sprawy definitywnie), coś tam miało być o grach oraz ogólnie takie moje przemyślenia. Jednak życie i pojawienie się córeczki w naszym życiu zaowocowało radykalnym zmniejszeniem się ilości wolnego czasu i blog poszedł w zapomnienie. Ale jak widać po historii wpisów, sytuacja w obecnej chwili się dość unormowała (córka jest już na tyle duża, że potrafi sobie chwilę czasu zorganizować sama, a przez to daje rodzicom czas na przygotowanie innego posiłku niż pierogi z woreczka czy zwyczajnie odebrać pocztę, zrobić szybki wpis lub go edytować).

Zmieniła się również koncepcja dotycząca zamieszczanych treści. Zdecydowałem się na skupić na tym co mnie cieszy i dzielić się informacjami na ten temat z innymi. Pojawiły się zatem działy związane z książkami oraz grami (szczególnie tymi w przecenach, ale również związanymi z tematyką Star Wars).

Przeglądając statystyki (którymi się częściowo podzielę/pochwalę) od samego początku istnienia bloga, byłem nielicho zaskoczony. Okazało się, że najbardziej popularnym wpisem jest CC-2224 "CODY" , potem w kolejności jest Medal of Honor Warfighter - Moim zdaniem, czyli Radoka subiektywna recenzja oraz Baby on Board.
Najczęściej rejestruję wejścia z takich krajów jak Polska, Włochy oraz Stany Zjednoczone (Ukraina jest tuż, tuż).
W 97% użytkownicy korzystają z systemu Windows, 1% to Linux, 1%< Macintosh.
Ciekawie sytuacja wygląda z przeglądarkami. Przodują użytkownicy Chrome (60%), następnie Firefox (18%), Internet Explorer (15%). 

Dumą napawają mnie te statystki i chciałbym za to własnie podziękowaćPodziękować wszystkim, którzy zajrzeli do Krainy Radoka i poświecili jej chwilę, by poznać moje przemyślenia, opinie oraz pasje. Przekroczenie 2000 wyświetleń nie jest może jakimś cudownym osiągnięciem, ale mnie niezmiernie cieszy, bo napędza mnie to do dalszej pracy  w drodze do polepszania Krainy i tym samym osiągnięcia kolejnego dość znaczącego limitu (10 000 wyświetleń :D ).

Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich Czytelników oraz do następnego przeczytania. 
Radok 

2 komentarze:

  1. Szczere i serdeczne gratulacje - i cieszę się, że miałam w nabiciu tego numerka jakiś (choćby i niewielki) udział :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję i szalenie miło mi być czytanym przez przyjaciół :D

    OdpowiedzUsuń